«Қазақстан балалары шектеусіз әлемде»

09.11.2019
      2019 жылдың  31 қазаны  2 қарашасы күндері 2 Санкт-Петербург қаласында  Халықаралық Ғылым  Экология және  Педагогика Академиясымен ұйымдастырылған. «Дети Казахстана в мире без границ» IV Халықаралық ғылыми-тәжірибелік  сырттай конференция өткізілді.
     Біздің мектептің оқушылары  Каиржанова Нарият - 4 «В» сынып, Мотузков Павел, Шайхисламов Марк - 3 «А» сынып оқушылары  аталған сырттай конференцияға қатысты. Конференция  гуманитарлық, жаратылыстану, физика-математикалық бағыттар бойынша өтті.
   Сараптамалық кеңестің шешімі бойынша біздің оқушыларымыз  жүлделі орындарды иеленді:  Мотузков Павел - 2 орын, Шайхисламов Марк - 3 орын, Каиржанова Нарият - 3 орын.
Білім  бөлімінің басшысы Наймушина Наталья жеңімпаздарды жүлделерімен құттықтап, дипломдар, сертификаттар мен  грамоталар тапсырды. Мектеп директоры Бекова Любовь Герихановна балаларға жаңа жеңістер мен жетістіктер тіледі.