1-7 сыныптардың оқушылары арасындағы «Зерде» зерттеушілік жұмыстар және шығармашылық жобалар аудандық конкурсы

22.04.2019

2019 жылдың 18 сәуірі күні №3ОМте 1-7 сыныптардың оқушылары арасындағы  «Зерде» зерттеушілік жұмыстар және шығармашылық жобалар аудандық конкурсы өтті. Конкурстың негізгі мақсаты-республиканың білімдік кеңістігінде зияткерлік  - шығармашылық дарынды балалармен жұмыстардағы инновациялық  педагогикалық бағдарламалар мен технологияларды дамыту джәне таратуға ықпалдастық жасау.
Жыол сацйын аталмыш конкурсқа біздің мектебіміздің оқушылары да белсене қатысады, биылғы жылы 12 шығармашылық жұмыс ұсынылды әр жоба өзінше бірегейлігімен ерекшеленіп, зерттеушілік және  эксперименталдық сипатта болды.  Бұл  конкурс мектептің жеңіс –жетістіктеріне зор үлес қосты:
Комбарова Виктория 1 «А» сынып оқушысы  «Битва кисти и компьютерной программы» жобасымен – 1 орын, жетекшісі Нурмагамбетова И.Г.
Мотузков Павел ученик 2 «А» сынып оқушысы «Лего – конструирование первый шаг к робототехнике» жобасымен – 1 орын, жетекшісі Макажанова К.Г.
Массон София 3 «Б» сынып оқушысы «Деньги на ветер или что можно сделать из бумажных отходов» жобасымен – 1 орын, жетекшісі Альбрехт Т.Р.
Солонецкий Александр 3 «В» оқушысы  «Безземельное выращивание рассады овощей и цветов» жобасымен - 1орын, жетекшісі  Батченко О.Н.
Бородин Глеб 4 «А» сынып оқушысы «Почему в 21 веке мы изучаем мифи Древней Греции?» жобасымен  - 1 орын, жетекшісі  Рыбинская М.П.
Тяглая Вероника және  Новиков Родион 5 «Б» сынып оқушылары  «История нашего города и математика» жобасымен – 2 орын, жетекшісі  Саликова А.М.
Шайхисламов Марк 2 «А» сынып оқушысы  «Набережная моей мечты» жобасымен - 3 орын, жетекшісі  Макажанова К.Г.
Бейсек Ернұр 3 «А» сынып оқушысы «Хлеб всему голова» жобасымен - 3 орын, жетекшісі Маркер Л.М.
Утков Иван 2 «Б» сынып оқушысы «Тайны мыльных пузырей» жобасымен - грамота, жетекшісі Маркелова В.А.
Алиева Мальвина 4 «В» сынып оқушысы «Қыз баланың ұлттық киімі» жобасымен – грамота, жетекшісі Жакупова М.И.
Гребенщикова Алина 4 «Б» сынып оқушысы «Ахатина – идеальный домашний питомец для современного человека» жобасымен – грамота, жетекшісі Чернова И.Р.
Тутычев Матвей 7 «Б» сынып оқушысы «Занимательные опыты по физике» жобасымен – грамота, жетекшісі Якубович Е.А.
Жеңімпаздар мен олардың жетекшілеріне келешк конкурстарда да  келеллі жетістіктер, қызықты жаңалықтар мен жаңа зерттеулер тілейміз!!!

Позднякова Т.В., бастауыш сыныптар бойынша оқу ісінің меңгерушісі